KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103033
nr 1510 3033
Rosa Ekelund
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, "Cykeltur". Signerad -88. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 45x36 cm
Rosa Ekelund, svensk målare född 1933.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:16:38
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer